Grup Şirketleri

aksesuar-logo

Aksesuar Group; 1985 yılından bu yana uzmanlık alanı olan inşaat sektöründe ulusal ve uluslararası deneyimlere sahip bir şirket topluluğudur. Modern mimari ve mühendislik öğretilerine sahip uzman ekipleri sayesinde, global ölçekli inşaat teknolojilerini başarı ile uyguluyor olmasını ve sağlıklı büyümesini buna borçludur.

Tümüyle müşteri memnuniyeti odaklı ürettiği tasarım, üretim, satış ve satış sonrası alternatif çözümleri başarısının en büyük garantisidir. Aksesuar Group, Azerbaycan ve Irak’ta hizmet veren 3 teşhir mağazasının yanı sıra, İstanbul Florya’da hizmete açtığı 2.500 metrekarelik yeni mağazası ile birlikte, toplamda 7.500 metrekarelik bir teşhir alanı ile birinci sınıf hizmet vermenin mutluluğunu sizlerle paylaşıyor.

aksesuar-design

Son 20 yıldır dekorasyonda; banyodan mutfağa, dış mekan cephe taşlarından bahçe düzenlemelerine kadar, Avrupa’daki 100’e yakın lüks markanın özel tasarımlarını yurtdışındaki seçkin müşterileriyle buluşturan Aksesuar Group, dekorasyondaki alternatif sunumlarıyla artık Türkiye’de. Bir Aksesuar Group Türkiye kuruluşu olan Aksesuar Design, uzman personeli, güçlü alt yapısı ve üstün ürün tedarik zinciri ile dünyanın en zengin ürün yelpazesini sizlere sunuyor.

Dizayn ekibinin ürettiği alternatif dekorasyon fikirlerini, özel mimari tasarımlarıyla destekleyerek mekanlarınıza eşsiz bir hava katıyor. Banyo-mutfak konusunda 50’den fazla marka ile stoklu çalışıyor ve banyo, mutfak konusundaki taleplerinizi ücretsiz tasarım ve ücretsiz montaj avantajı ile taçlandırıyor.

aksesuar-insaat

2011’in savaş yorgunu Irak’ında piyasaların yeniden canlanması ve inşaat sektöründeki yeniden yapılanma istemiyle ortaya çıkan taleplerin değerlendirilmesi sonucu, Aksesuar İnşaat CO Irak şirketi kuruldu. Rutin üretime dayalı ‘düz konut’ anlayışının tersine, tümüyle kişiye özel birinci sınıf yapılar üreten ve dekorasyondaki alternatif uygulamaları sayesinde mekanlarda kalite ve estetiği bir araya getiren Aksesuar İnşaat CO Irak, üçüncü ve alanında Ortadoğu’nun en büyük yapı mağazasını Erbil şehrinde açtı.

aksesuar-insaat

1996 yılında yurtiçinde kazandığı tecrübelerini uluslararası kulvarda sınamak amacıyla Aksesuar İnşaat MMC‘yi kurdu. İnşaat sektöründe gelişen global ölçekli teknolojileri hızla bünyesine alan Aksesuar İnşaat MMC, Azerbaycan’da çok önemli kamu ve özel sektör projelerini realize ederek beğeni topladı.

Aynı zamanda Avrupa’nın, özellikle İtalya ve İspanya orijinli ve kendi alanında Dünya markası olmuş 100’e yakın lüks inşaat aksesuarı üreticisi ile distribütörlük ve bayilik anlaşmaları imzaladı. Aksesuar İnşaat MMC, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de, Azerbaycan  ve Uzak Doğu tarihinin ilk ve en büyük lüks inşaat aksesuarları mağazasını açtı.

Mekana özgü ürettiği fonksiyonel, estetik ve kalıcı çözümleri ile dekorasyona yeni bir boyut getiren Aksesuar İnşaat MMC AZ, yaşam alanlarının kalitesini zirveye taşıdı. Banyo, mutfak, seramik ve dış mekan cephe taşlarından bahçe düzenlemelerine kadar, Avrupa’nın en lüks markalarının özel tasarım ürünlerini müşterilerinin beğenisine sundu. Gelen yoğun talep üzerine Bakü şehrinde ikinci teşhir mağazasını açtı.